Toka ne shitje 22ar (Parcella, Trualli)

Numri i shpalljes: 53132 | Postuar në: 28.08.2018, 21:40
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 2200

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 10.000 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Tokë - Komplote

Lloji i shpalljes: Shitet


Toka ne shitje 22ari

Gjindet rruges per NovoSello, eshte afer rruges se asfaltuar. Me plan te vjeter posedon rrugen kryesore, ndersa me plan te ri posedon rruge nga te dyja anet. E pershtatshme per ndertim.
Nuk eshte ne hipotek dhe posedon dokumentacion te rregullt.

adressa: Dardania 2 (Jaglenica 2)
Ne nje nivel me Kalan e Prizreni.

Per me teper info na kontaktoni ne Viber +38344432300

 Prizren     Prizren 20000

Dërgo E-mail

 Mebusan