Lokali ne shitje

Numri i shpalljes: 53127 | Postuar në: 28.08.2018, 12:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 90

Kati: 1

Ngrohja: Te tjera

Çmimi: 2.500 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Dyqane

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet lokali ne qender te Prizrenit, afer shtepis se bardh ( kuvendi komunal - ish shtepia armates dhe qyljanit).
-Lokali eshte 90 metra katrot, posedon 2 hyrje, parking dhe parking komunal.
-Nuk eshte ne hipotek dhe me dokumentacion te rregullt.
(Shitet nga vete pronarja)

 Prizren     Prizren 20000

Dërgo E-mail

 Mebusan