Shitet lavatriqja

Numri i shpalljes: 53121 | Postuar në: 21.08.2018, 14:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 60 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Aparate shtëpiake / Lavatriçe

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet lavatriqja

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 hava krasniqi