RISSI-RISSI-PER-TE-GJITHA-ZEMRAT-E-VETMUARA

Numri i shpalljes: 530 | Postuar në: 26.02.2014, 17:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Kontaktet personale / Burri kërkon Grua

Lloji i shpalljes: Shitet


RISSI-RISSI PER TE GJITHA ZEMRAT E VETMUARA MESHKUJ DHE FEMRA QOVSHI BEQAR apo Beqare-TE VEJ-APO TE VEJA PA DALLIM MOSHE DHE QE AKOMA SE KAN GJETUR SHPIRTIN BINJAK QE DESHIROJN LIDHJE SERIOZE (MARTES)JU SUGJEROJ TE NA SHKRUAJN KETU NE EMAIL ADRESEN TIME gjejeshpirtin_binjak@hotmail.com ose drejtperdrejt ne adresen time te FCB https:

 Mitrovicë

Dërgo E-mail

 GJEJE-SHPIRTIN-BINJAK