Trualli-Oborri per Afarizem ne qender te Zhegres

Numri i shpalljes: 52117 | Postuar në: 26.01.2019, 15:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 1136

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 113.600 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Tokë - Komplote

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet Trulli, ne qender te Zhegres per skaj rruges kryesore Gjilan-Kumanove (rruges Agim Ramadani), afer shkolles.

Trualli eshte me siperfaqe prej 11,36 Ari dhe ekziston dokumentacioni i rregullte i pronesise.

Oborri eshte i pershtatshem per objekt afarist,restaurant,motele,lokale afariste,shtepi per banim etj...

Per me shume Informata na kontaktoni ne nr.tel. +383-(0)44-435-830

 Gjilan     Zhegër

Dërgo E-mail

 Jashar Bekteshi