PATIKA PER FUTBOLL ADIDAS NGA Zvicra,asnjeher te perdorura!

Numri i shpalljes: 52105 | Postuar në: 02.08.2018, 16:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i këpucëve: Këpucë sporti

Madhësi: >40

Ngjyra: blu

Çmimi: 40 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Këpucë për djem

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes patika per futboll adidas nga zvicra.Asnjeher te perdorura ,jan origjinal dhe shum kualitet .Numri i patikav esht 41. Jan bler ne zvicer 49chf(franga) e keni edhe ne tiket. Ka mundsi me zbrit cmimin.Mund te kontaktoni ne Viber,Whatsapp apo ne Gmail. Faleminderit per mirkuptimin

 Gjilan     Gjilan 60000

Dërgo E-mail

 Agon