Punojm. Fasada. Gled. Stiropol. Knauf. Ngjyra. Malter. Etj

Numri i shpalljes: 52091 | Postuar në: 16.07.2018, 22:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 €

Kategoria Të ndryshme

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Punojm suvatim te jashtem dhe te mbrendshem. 045343824 viber. +38344578719
Marrim vetura me pun.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Sevdai