Shesim dhe bejme piktura me porosi.

Numri i shpalljes: 52090 | Postuar në: 09.08.2018, 22:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Antikvitete, Art, Koleksione / Piktura arti

Lloji i shpalljes: Shitet


Shesim dhe bejme piktura dhe punime te ndryshme me porosi. Qmimi sipas marrveshjes .Tel : 045979864

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 @XxZaimina_alidema_