Banesa plazhi me qera-Velipoje

Numri i shpalljes: 51077 | Postuar në: 02.07.2018, 15:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloij i Hotelit: Hotel jasht Qytetit

Yjet: 3 (***)

Çmimi: 20 €

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Hotele

Lloji i shpalljes: Shitet


Hotel Dragoi Mbreteror ne Velipoje ofron apartamente 1+1,dhoma per cifte me qera per sezonin e veres.Te gjitha dhomat plotesojne kushtet bashkekohore me guzhin, ballkon,wifi ,parking.Nodhemi shum prane pishave dhe detit!

 Prishtinë     Prishtinë 10030

Dërgo E-mail

 Ridvan