Vello e kam ble te re mbi 500€

Numri i shpalljes: 51071 | Postuar në: 08.12.2019, 12:17
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Veshje e dasme

Madhësi: M

Ngjyra: e bardhë

Çmimi: 1 € i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Vello vengjanica e kem perdor dy tri her e ka mundsin mrenda me ba ma te madhe ose me zvoglu veq vello ka kushtu mbi 500€ e shes se veq po rrin en orman spo na duhet,un pe qes me 1 euro en merrjep ju dergone ni qmim sa ju konvenon.
Duvaku edhe dorzat si kam Perdor te reja jan kmisha ka kushtu mbi 200€ shiten edhe dimit shum te mira qe po shihen en video edhe jeleku i arit.qmimmin komplet oder nja ka nja komplet Jan mA Lir.
Kur te doni mundeni me ardh me shiku me provu.
Muni me shiku edhe ne merrjep se atje asht me Video plus jan dimi jelek i arit kmish ktu spo ka mundsi me qit me video

 Fushë Kosovë     Fushë Kosovë 12000

Dërgo E-mail

 Ismail