Karrika, Tavolina, Tenda me Qera Gjilan

Numri i shpalljes: 51068 | Postuar në: 25.06.2018, 21:02
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 150 €

Kategoria Të ndryshme

Lloji i shpalljes: Shitet


Garden Tenda në Gjilan ju ofron në gjdo kohe Tenda,Tavolina dhe Karriga shumë cilësore per gjdo aheng tuaj si për Fejesa, Kanagjeqe, Dasma, Panaire, Konferenca si dhe për të pame.


Na kontaktoni për të rezervuar datën tuaj... Viber +38345376614

045-376-614
049-313-959

 Gjilan     Gjilan 60000

Dërgo E-mail

 KarrikaGjilan