Ore murri

Numri i shpalljes: 51059 | Postuar në: 08.07.2018, 22:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 15 €

Kategoria Orë, Stoli, Bizhuteri / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Ore murri ngjitese me madhesi 60*60 dhe 70*70 cm.Zbukuron shtepine tuaj
Per me shume info na shkruani ne facebook
Rayman Bey Leskovica

 Ferizaj     Ferizaj 70040

Dërgo E-mail

 Rayman