Shes bandash me goma

Numri i shpalljes: 51058 | Postuar në: 14.06.2018, 20:17
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Madhësia: 16

Lloji i gomave: Goma verore

Çmimi: 200 €

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Fellna / Goma

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes bandash 16metshe me goma plus dygoma tjera nga germania

 Ferizaj     Ferizaj 70000

Dërgo E-mail

 Isa