karrige

Numri i shpalljes: 51054 | Postuar në: 09.06.2018, 18:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Tavolina dhe Karrige / Karrige

Lloji i shpalljes: Shitet


Shiten karrika dhe tavolina të ndryshme në gjendje të mirë.Po ashtu për ata që janë të interesuar për shkak të renovimit jemi duke shitur shumë paisje dhe dekorime te ndryshme në gjendje të mirë

 Ferizaj     Ferizaj 70000

Dërgo E-mail

 premtim