Filluan Rregjistrimet Per Kurset e Gjuhes Gjermane

Numri i shpalljes: 51053 | Postuar në: 07.06.2018, 16:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Dyqane, Tregti / Dyqane për Kompjutera, IT

Lloji i shpalljes: Shitet


Filluan Rregjistrimet Per Kurset e Gjuhes Gjermane

Per bashkim familjar dhe viza pune
Per Gjermani, Austri, Zvicer

Nivelet A1 , A2 , B1 , B2

Prof. Shpetim Hoti

 Pejë     Pejë 30000

 Shpetim