Shitet Toka ne Istog

Numri i shpalljes: 51043 | Postuar në: 25.05.2018, 23:23
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 20000

Lloj i tokës: Të tjera

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Tokë - Komplote

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet toke me siperfaqe 200 ar ( 2 hektar) ne Istog, komuna Dubrave. Toka eshte buze rruge me asfalt dhe posedon leje ndertimi ne dokumentacion, pasi ne te ndodhet nje shtepi e vjeter, po eshte e prishur. Toka ka dokumentacion te rregullt. Cmimi me marreveshje

 Burim     Burim

Dërgo E-mail

 albanialand