Parket dhe Laminat

Numri i shpalljes: 51042 | Postuar në: 22.05.2018, 21:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 5 € i pa diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Ndërtimi, Rinovim / Parketarë

Lloji i shpalljes: Shitet


Bejme montimin e parketit dhe laminatit si dhe riparimin e parketit sikur te ri.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Selver