Tenda me Qira Gjilan

Numri i shpalljes: 51039 | Postuar në: 21.05.2018, 17:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 130 €

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Gjithçka për dasëm, Martesën / Agjensi për organizim dasmash

Lloji i shpalljes: Shitet


Garden Tenda në Gjilan ju ofron në gjdo kohë Tenda, Tavolina dhe Karriga shumë cilësore për gjdo aheng tuaj si për Fejesa, Kanagjeqe, Dasma, Panaire, Konferenca si dhe për të pame. Na kontaktoni për të rezervuar datën tuaj... Viber +38345376614

045-376-614
049-313-959

Tenda me qira Gjilan
Tenda me qera Gjilan
Tavolina me qira Gjilan
Tavolina me qera Gjilan
Karriga me qera Gjilan
Karriga me qira Gjilan

 Gjilan     Gjilan 60000

Dërgo E-mail

 Garden Tenda >(Ndërmarrje)