Kitare

Numri i shpalljes: 50036 | Postuar në: 08.07.2018, 10:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 90 € i diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Kitara, Kitara elektrike

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes Gitare te re Yamaha e garantuar

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Rexh.hal