LOKAL ME QERA NE QENDREN TREGTARE “KODRA E DIELLIT” - PRISH

Numri i shpalljes: 49021 | Postuar në: 27.04.2018, 21:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 16

Kati: 0

Ngrohja: Qendrore

Çmimi: 120 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Dyqane

Lloji i shpalljes: Me qira


JEP LOKALIN ME QERA NE QENDREN TREGTARE “KODRA E DIELLIT”, LOKALI NR.48. MADHESIA 16 M2. ESHTE I KOMPLETUAR ME INVENTAR DHE KONDICIONER. ESHTE I PERSHTATSHEM PER ZYRE-BYRO, AVOKATURE, BUTIK, SHITORE, ZEJE-RROBAQEPESE, THONJTORE, PIKTORE, MINI BIZNES,ETJ. ÇMIMI 120€. I NEGOCUESHEM. INFORMATAT NE TELEFON 044-141 – 035; VIBER:+37744141035; E-MAIL: b_bytyqi@yahoo.com.

 Prishtinë     Prishtinë 10050

Dërgo E-mail

 Bajrush