Shitet Shtepia ose leshohet me Qera ne Prishtine Bregu i D

Numri i shpalljes: 49011 | Postuar në: 05.04.2018, 18:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 7

Sipërfaqja: 370

Numri i kateve: 4

Ngrohja: Qendrore

Sipërfaqja e oborrit: 270

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Shtëpi - Vila

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet shtepia ose leshohet me qera ne Prishtine Bregu i Diellit lagjeja e Re apo Mati 1 Rruga B autostrada, mbrapa Maxi 24h, Shtepia esht e perfunduar dhe e gatshme per banim lagje e mir me Shtepia dhe banesa, Shtepia gjithashtu esht e pershtatshme per Biznes, katin e par me be Lokal, apo ndonje veprimtari te ndryshme apo me leshu me qera kate kate ose gjith shtepin per zyre depo etj vend i pershtatshem.
Dokumentacioni esht ne rregull dhe shitja perkthimi behet menjher tek noteri.
Per me shum na kontaktoni ne tel

044 240419
Qera. 1500 euro
Qmimi 255.000 euro

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Alban