LOKAL NE LAGJEN “ULPIANA”-PRISHTINE

Numri i shpalljes: 49010 | Postuar në: 05.04.2018, 17:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 10

Kati: 0

Ngrohja: Nuk ka

Çmimi: 60 € i pa diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Dyqane

Lloji i shpalljes: Me qira


JEP ME QERA LOKALIN NE LAGJEN “ULPIANA” NE PRISHTINE. LOKALI NDODHET AFER TREGUT TE GJELBERT, NE NDERTESEN E EUROSIG, MBRAPA KAH PARKINGU. LOKALI ESHTE I VOGEL ME PAK SE < 10 M2. KA RRYME, UJE, BODRUM DHE CA PAJISJE TE IMTA. CMIMI I VOLITSHEM, 60 €. I PERSHTATSHEM PER: ZYRE, ZEJE, TATUAZHE, THONJTORE, KIOSKE, SHITJE, MINIBIZNES, MINIDEPO, ETJ. TEL.KONTAKTUES 044-141 035; +38344141035; b_bytyqi@yahoo.com.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Bajrush