CUBOT DINOSAUR - SHITET

Numri i shpalljes: 49007 | Postuar në: 03.04.2018, 23:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Samsung

Modeli: Dinosaur

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet Cubot Dinosaur ne gjendje perfekte, i perdorur pak muaj(9muaj).
Telefoni eshte shum i ruajtur si dhe me xham mbrojtes dhe 2 fotrolla.
Telefoni vi'e me adapter(origjinal), ndegjuese(origjinal) dhe 2 fotrolla.
Telefoni eshte 3GB RAM dhe 16GB ROM, kamera e pasme 16mgpx dhe selfie 5mgpx.
Bateria 4200mAH (se paku ter diten e mban baterin me nje loj ose pa asnje loje).
Mund te na kontaktoni ne eMail ose Viber-WhatsApp.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Edison