Shes banesen te parku i qytetit

Numri i shpalljes: 49002 | Postuar në: 29.03.2018, 13:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 67

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 6

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes banesën në qendër të Prishtnës, banese ka 67 m2, gjendet në qendër të qytetit tek parku i qytetit shumë afër Hotel Siriusit me çmim të volitshëm, është komplet e mobiluar e përshtatshme për banim familjar ose edhe për biznes për me i lëshu me qera, për më shumë detaje mund të vini dhe t’a vizitoni për së afërmi.

Ju lutem na thirrni vetëm bleresat serioz, ju faleminderit për mirëkuptim.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Prishtina