Amiko mini HD

Numri i shpalljes: 49001 | Postuar në: 28.03.2018, 14:25
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 40 € i diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / DVD / HD / Video / Blu-ray Player / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


AMIKO MINI HD esht resever qe punon me iptv edhe me satelit dmth, mundet mu perdor ne dy mundesi , i hap te gjitha programat e sportit etj

 Viti     Pozhoran

Dërgo E-mail

 valbon