Trajnime Online per Programime-Dabaze & IT

Numri i shpalljes: 48991 | Postuar në: 15.10.2019, 19:59
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 250 €

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Kurse, Trajnime, Lekcione / Kompjuterike

Lloji i shpalljes: Shitet


Tirana Center of Technology (TCT) është qendra më e madhe e trajnimeve në Tiranë. TCT fillon trajnimet online në programim, databazë, Administrim Serverash dhe Rrjete Kompjuterike. Trajnimet në TCT janë të gjitha praktike dhe instruktorët janë ekspert në kompani të mëdha nëpër Tiranë me një minimun prej 5 vitesh punë. Trajnimet bëhen në teknologjitë e fundit dhe synimi i TCT është të përgatisë të rinjë për punë ose specialist të rinj tashmë të punësuar që kërkojnë të avancojnë në fushën e informatikës dhe IT.
Për me tepër information vizitoni faqen tonë në internet www.tct.al; email info@tct.al

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Tirana Center of Technology