Shes pekinezerin 13 muajsh

Numri i shpalljes: 48984 | Postuar në: 02.03.2018, 14:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 200 € i diskutueshëm

Kategoria Koha e lirë, Hobi, Kafshë / Kafshë / Qen

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes qenin e races mbreterore pekinezer mosha 13 muaj, gjinia femer, i vaksinuar dhe i pastruar prej paraziteve (posedon certifikatat mjekësore dhe regjistrimet e vaksinimeve).

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Veton