wiko i ri

Numri i shpalljes: 48978 | Postuar në: 25.02.2018, 18:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Të tjera marka

Modeli: wiko

Çmimi: 45 €

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


esht i ri

 Viti     Pozhoran

Dërgo E-mail

 valbon