zagar

Numri i shpalljes: 48967 | Postuar në: 13.02.2018, 20:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50 €

Kategoria Të ndryshme

Lloji i shpalljes: Shitet


shes zagarin per gjueti eshte shum imir per lepura dhe kafsh tjera ika 4 vjet mund te na kontaktoni ne viber +377049542072

 Therandë     Therandë

Dërgo E-mail

 xxxxx