Super Ofertë

Numri i shpalljes: 48965 | Postuar në: 13.02.2018, 17:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 130 €

Kategoria Të ndryshme

Lloji i shpalljes: Shitet


Autoshkolla INSTRUKTORI me lokacion në Prishtinë dhe Drenas vjen me ofertë speciale në nder të Shën Valentinit dhe 10 vjetorit të pavarsisë së Kosovë.

20 orë vetëm 170€
15 orë vetëm 130€

Oferta vlenë deri me datë 18 shkurt 2018

 Prishtinë     Prishtinë 10000

 Dardan Thaci