LOKAL ME QERA NE QENDREN TREGTARE "KODRA E DIELLIT"

Numri i shpalljes: 48959 | Postuar në: 03.02.2018, 09:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 180 € i diskutueshëm

Kategoria Dyqane, Tregti / Qendra Tregtare

Lloji i shpalljes: Shitet


JEP LOKALIN ME QERA. LOKALI NDODHET NE QENDREN TREGTARE "KODRA E DIELLIT", NR.48. MADHESIA 16 M2. ESHTE I KOMPLETUAR ME INVENTAR DHE KONDICIONER. ESHTE I PERSHTATSHEM PER ZYRE-BYRO, AVOKATURE, BUTIK, SHITORE, ZEJE-RROBAQEPESE, THONJTORE, ETJ. ÇMIMI 180€, I NEGOCUESHEM. INFORMATAT NE TELEFON 044-141 – 035; VIBER:+37744141035; E-MAIL: b_bytyqi@yahoo.com.

 Prishtinë     Prishtinë 10030

Dërgo E-mail

 Bajrush