WC tualet dërrasa bide ujë ngrohte ftohte

Numri i shpalljes: 48952 | Postuar në: 20.01.2018, 21:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 99 € i diskutueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i shpalljes: Shitet


Shesim tualet dërrasa per WC me bide qe lidhet leht me ujësjellës, edhe me ujin te te ngrohte edhe te ftohte, me mekanizim te posaqëm. Ky mekanizmi lëviz majtas dhe djathtazi. Është shume i përshtatshme për mbajtjen e higjienës dhe kursen shpenzimet për letrën, gjithashtu edhe hapsin ne banjo (mekanizmi është integruar ne dërrase për WC)

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Baki