Shitet Toka

Numri i shpalljes: 48942 | Postuar në: 07.01.2018, 19:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 78000

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 2.600 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Tokë - Komplote

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet Toka ne Magjistralen Prishtine - Ferizaj.Toka esht e pershtashme per ndertim te lart dhe te ult, esht i pershtashem per cdo lloj biznesi .
Dokumentacioni esht i plote dhe i rregullt.
Informata tjera +4915206513247

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Agron