Leshohet Lokali me Qira

Numri i shpalljes: 48936 | Postuar në: 27.12.2017, 10:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 500

Kati: 2

Ngrohja: Te tjera

Çmimi: 2.000 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Dyqane

Lloji i shpalljes: Me qira


Leshohet Lokali me Qera i pershtatshem per cfaredo lloj biznesi. Lokali eshte 2 kate me hapsire te hapur prej 500 metrave katrore dhe ka dy wc.
Lokali gjindet prapa pumpes Labi Oil rruges per Germi, ngjitur me mobilerine Pino (ne nje objekt).
Mund te vini ta shihni cdo dite prej ores 9:00 - 18:00.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Profa