Belg malinois 4 muajsh

Numri i shpalljes: 48930 | Postuar në: 20.12.2017, 12:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50 € i pa diskutueshëm

Kategoria Koha e lirë, Hobi, Kafshë / Kafshë / Qen

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet qeni i races belgian malinos gjinia Mashkull .
Qeni asht tu ba i shtir edhe shum i ndegjueshem po spo kam koh meu merr me te.
Qysh tash ka fillu me tregu agresivitet territorial, e percjell pronarin hap pas hapi dhe nuk largohet gjat shetitjes. Ka fillu me leh naten kur hyn ne oborr dikush, ka shenja qe bahet roje i mir.

Qmimi i fundit 50 euro, ndrrim me qen sboj. Tel. 045 679 603.
Qeni asht personalisht i jemi vet e kom rrit garantoj per te.

 Ferizaj     Ferizaj 70000

Dërgo E-mail

 adri