Shesë 5,75 hektar tokë ne Gjakovë

Numri i shpalljes: 48927 | Postuar në: 16.12.2017, 19:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 57500

Lloj i tokës: Bujqësore

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Tokë - Komplote

Lloji i shpalljes: Shitet


Shesë 5,75 hektar tokë ne Gjakovë, prej qutet larg 4-5 km. Toka me nji pjes del ne asfallt-rrug magjistral Gjakovë-Rakovinë-Prishtinë dhe me nji pjes ne pronin-lumin e Becit. Pershtatshme per banim, biznis dhe bujqesi. Perkthimi menjiher, pas pageses dhe kontrates.

 Gjakovë     Gjakovë 50000

Dërgo E-mail

 Obrad