JONI-PARKET 044 164 047

Numri i shpalljes: 48893 | Postuar në: 15.11.2017, 15:14
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Ndërtimi, Rinovim / Parketarë

Lloji i shpalljes: Shitet


Punojm dhe Montojm te gjitha llojet e ;
Parketit dhe Grryerjen .
Laminatit
Si dhe Riparimin e Tyre .

Numrat Kontaktues :        viber :
044 164 047                    +37744164047

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Jon