SHITEN 200 DELE VENDI

Numri i shpalljes: 48892 | Postuar në: 14.11.2017, 21:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 15.940 € i diskutueshëm

Kategoria Koha e lirë, Hobi, Kafshë / Kafshë / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shiten 200 dele vendi me 75 Euro/secila dhe 10 desh me 90 Euro/secili. Delet pjellin ne dhjetor. Per me shume kontaktoni ne: 0693588992

 Kastriot     Kastriot

Dërgo E-mail

 Reis Kerma