IPTV Kanale pa Satelit , vetëm përmes internetit !

Numri i shpalljes: 48878 | Postuar në: 24.10.2017, 12:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 140 € i diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Antena satelitore dhe pajisje / Resiverë

Lloji i shpalljes: Shitet


Përshkrimi :

Mbi 2000+ Kanale pa Satelit , vetëm përmes internetit .Në SMART TV ( Samsung & LG, Etj.. ) MAG 25x Box , ANDROID BOX , PC , AMIKO , DREAMBOX Etj... Mbi 2000 Filma në Videoclub (VOD)

MBI 200 Kanale Shqipëtare: DIGITALB FULL +SUPERSPORTAT, TRING TV, KUJTESA, PAKETAT TJERA... MBI 200 Kanale Sportive... MBI 2000 Kanale Nderkombetare... Islam TV , African TV ,Adults 18+, Arabian TV , Brasilian TV , Danish TV , Finish TV , Norwegian TV , Polish TV , Swiss TV , Romanian TV , Portugal TV , Belgium TV , Chinese TV , Czech TV , Dutch TV , Ex-Yu TV , French TV , German TV , Greek TV , Indian TV , Italian TV , Macedonian TV , Spanish TV , Swedish TV , Turkish TV , UK TV , USA-Canada TV , Russian TV Etj... Me Qmimin më të lirë në treg , Shërbimi i Garantuar...ABONOHU TANI !!! Na kontaktoni në Facebook : : https://www.facebook.com/iptvroni/ ose
kontaktoni në e-mail : iptv-roni@outlook.com

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 roni