Shes kitare te re

Numri i shpalljes: 48875 | Postuar në: 24.05.2018, 23:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 80 € i diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Kitara, Kitara elektrike

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes Kitare te re Yamaha origjinale te paperdorur e garantuar.044433615 viber

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Rexhep