Shitet Pllaci ideal per jetese

Numri i shpalljes: 48874 | Postuar në: 18.10.2017, 12:02
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 50

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 200.000 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Tokë - Komplote

Lloji i shpalljes: Shitet


Pllaci eshte ne siperfaqe prej 5 Ari ne lagjen "Elita" perballe pishines se Germise. Ne kete zone jepet leja e ndertimit. Buze pllacit mund te lidhet energjia elektrike si dhe mund te behet furnizmi me uje dhe kanalizim. Ne kete zone nuk depertojne gazerat dhe tymi. Cmimi sipas marreveshjes.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Engjell