Lokali me qira ne qender

Numri i shpalljes: 48867 | Postuar në: 12.10.2017, 11:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 80

Kati: 0

Ngrohja: Qendrore

Çmimi: 1.800 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Dyqane

Lloji i shpalljes: Me qira


Në qendër te qytetit lëshohet me qira lokali në sipërfaqe prej 80 m2. Lokali gjendet në rrugën Fehmi Agani (përball Maroon Pub) afër Shtëpisë së Shëndetit në qendër. Lokali është i sapo rinovuar dhe i ka të gjitha instalimet e reja. Lokali është i përshtatshëm për shumë destinime afariste. Çmimi 1800 euro/muaj. Tel. 045/50 20 44

 Prishtinë     Prishtinë 10000

 Lokali