Shes Mercedes Benz 190E ME KLIM

Numri i shpalljes: 48863 | Postuar në: 07.10.2017, 07:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: 190

Viti: 1980

Karburanti:: Benzinë

Kilometra:: 180000

Transmetuesi: Manuale

Karoseria: Limuzinë

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Kosovës

Çmimi: 1.400 €

Kategoria Mjete motorike / Vetura

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes Mercedes Benz ne gjendje shume te mire vetura i ka edhe 5 muj regjestrim dhe eshte me klim dhe poashtu vetura i ka fellgat original te mercedesit vetura eshte benzin

 Gjakovë     Gjakovë 50050

Dërgo E-mail

 Ford