Urgjent shitet vetura!

Numri i shpalljes: 48859 | Postuar në: 05.10.2017, 09:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Opel

Modeli: Astra

Viti: 2006

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 200000

Transmetuesi: Manuale

Karoseria: Hatchback

Ngjyra: blu

Regjistrimi: i Kosovës

Çmimi: 5.300 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Vetura

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet Opel ASTRA H, viti i prodhimit 2006 , me kubikazhe 1.9 TDH, 170PS. Vetura eshte sjell nga Zvicra e cila poashtu posedon librin e servisit dhe eshte verzion special nga Steinmetz.
Vetura posedon : 4 airbaga, karrikat gjysemlekure, tempomat, klima tronik, 6 shpejtesi, 2 pare fellne dhe 2 pare goma ( vere dhe dimer ) etj.
Numri i kontaktit : +386 49 140 406

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Venet