GPS me cilësi të lartë për automjete

Numri i shpalljes: 48846 | Postuar në: 26.09.2017, 15:25
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 95 €

Kategoria Të ndryshme

Lloji i shpalljes: Shitet


Mundëson monitorim 24 orë online,alarm në rast vjedhjeje,ruan historikun e lëvizjes dhe shpejtësinë e lëvizjes,të njofton me SMS nëse kalon kufizimin e shpejtësis etj.
Automjetet(Kamiona,bagera,makina) mund ti përcjellni përmes programeve(apps) në telefona smart dhe përmes kompjuterit.

 Gjilan     Gjilan 60000

Dërgo E-mail

 Alush