SHES 28.6 ARI LIRE DHE NE VEND TE MIRE

Numri i shpalljes: 48838 | Postuar në: 24.09.2017, 22:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 2860

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Tokë - Komplote

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


pershendetje juve ,shes toke me siperfaqe prej 28.6 ari ne mramor te prishtines per ata qe se din se ku gjendet eshte 13 min larg nga prishtina , ne foto e kini nr e parceles 04461-1 dhe mund ta shihni direkt ne gjeoportal rks , CMIMI SIPAS MARRVESHJES ,mund te bejm edhe ndrrim me MATERIAL NDERTIMOR, BANESE, APO VETURA ,PERKTHIM TE MENJEHERSHEM ,jeni te mireseardhur.

 Prishtinë     Graçanica

Dërgo E-mail

 gashi