shitet ndrrohet pezho 1.4 benz rks 8 muj

Numri i shpalljes: 48833 | Postuar në: 21.09.2017, 21:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Peugeot

Modeli: 306

Viti: 1993

Karburanti:: Benzinë

Kilometra:: 190000

Transmetuesi: Manuale

Karoseria: Makinë Qyteti

Ngjyra: blu

Regjistrimi: i Kosovës

Çmimi: 1.400 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Vetura

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet dhe ndrrohet pezhoja 1.4 Benz viti 93 me rks deri ne mujn e 6/2018 ne gjendje Shum te mir

Nr VIB 049/900/781. 044/437/586

 Skenderaj     Skënderaj

Dërgo E-mail

 peugeot