Shitet mercedes c 220

Numri i shpalljes: 48830 | Postuar në: 20.09.2017, 19:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: 220

Viti: 2002

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 200000

Transmetuesi: Manuale

Karoseria: Limuzinë

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Kosovës

Çmimi: 6.000 €

Kategoria Mjete motorike / Vetura

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes mercedesin 220 c. Dizell viti 2002 ne gjendje te rregullt i rujtum si mbrenda dhe jasht regjistrim ka deri 'me 15 dhjetor

 Gjilan     Gjilan 60000

Dërgo E-mail

 Isa