kjanna

Numri i shpalljes: 48817 | Postuar në: 09.09.2017, 15:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i këpucëve: Këpucë sporti

Madhësi: 43

Ngjyra: e gjelbër

Çmimi: 50 € i pa diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Këpucë për meshkuj

Lloji i shpalljes: Shitet


jan shum te mira

 Rahovec     Rahovec 21000

Dërgo E-mail

 Edonis