Opel Astra *Oferte speciale*

Numri i shpalljes: 48809 | Postuar në: 06.09.2017, 11:02
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Opel

Modeli: Astra

Viti: 2007

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 55000

Transmetuesi: Manuale

Karoseria: Hatchback

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Kosovës

Çmimi: 10.499 €

Kategoria Mjete motorike / Vetura

Lloji i shpalljes: Shitet


Opel Astra H, 1.9 Diesel, 6 shpejtesi, VETEM 59.700 KM te kaluara, ne gjendje perfekte. Vetura eshte e servisuar, dhe me goma te reja MICHELIN. Vetura eshte blere ne Gjermani dhe eshte vozitur shume pak ne KS nga i njejti pronar. Vetura ka qene e garazhuar tere kohen.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Astra Special